پیش فروش نهال گردو آغاز شد.پیش خرید انواع نهال گردو در اولین بزرگترین مرکز تخصصی گردو در ایران بزرگترین تولید کننده انواع نهال گردو در کشور.کلیه نهال های مجموعه پالیز گردو زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی و کادر فنی مجرب همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت تولید و صادر می گردد. افتخار خانواده ما تجربه ۱۰۰ سال تولید نهال گردوست.پالیز گردو با فعالیت ۱۰۰ ساله در زمینه کاشت نهال گردو جدآ جد (پدر به پسر) بعنوان تولید کننده اختصاصی نهال گردو در ایران شناخته شده که فعالیت پیوند گردو را از سال ۸۴ اغاز نموده است

مدیریت 09144501003
مشاوره 09144501007

درباره پالیز گردو

نهالستان سعید قاسمی بزرگترین نهالستان شمال غربی ایران است که در شهر میاندوآب واقع شده است. این نهالستان فعالیت خود را از سال 1310 در حوزه پرورش ارقام نهال آغاز نموده و طی این مدت موفقیت های بسیاری را در این زمینه کسب کرده است. این موفقیت ها حاصل بیش از نیم قرن تلاش و جدیت مجموعه مهندس سعید قاسمی، در به ثمر نشاندن انواع نهال گردو و میوه است.

این نهالستان سالانه بیش از 500 هزار اصله انواع ارقام نهال بارور و غیر ثمری را زیر کشت دارد و هر سال 500 هزار اصله ارقام نهال گردو و میوه شناسنامه­دار و مجوز­دار یه داخل و خارج صادر می­کند.

مجموعه نهالستان مهندس سعید قاسمی، متشکل از جوانان و متخصصان در حوزه پرورش و پیوند ارقام نهال است. این مجموعه، با اشتغال­زایی گسترده توانسته بی هیچ ادعایی، خدمات بزرگ و کوچکی را فراهم آورد.

از امتیازات مجموعه نهالستان مهندس سعید قاسمی می­توان به مهندسین و کادر فنی مجرب این گروه، همراه با گواهی بهداشت اشاره نمود که مدیریت نهالستان و پرورش انواع نهال را زیرنظر دارند. شما در این نهالستان با افراد متخصص و کاردان رو به رو هستید که همکاری موفقیت­آمیزی را در پی خواهد داشت.

همانطور که می­دانید کیفیت بالای نهال حرف اول را می­زند. هدف اصلی نهالستان گردو پالیز، تولید باکیفیت ارقام نهال است. افزون بر این، تنوع بالای نهال گردو و میوه در این نهالستان باعث امتیاز این نهالستان نسبت به سایر رقبا شده است. از گونه ­های متفاوت نهال می­توان به ارقام زیر اشاره کرد:

انواع نهال گردو :

محصولات نهالستان  مهندس سعید قاسمی، محدود به ارقام نهال گردو نیست و تولید و توزیع انواع نهال میوه از جمله: نهال گیلاس، نهال بادام، شلیل، هلو و … را در بر می­گیرد. این محصولات نیز دارای گونه ­ها و ارقام مختلف داخلی و خارجی هستند و زیر نظر وزارت جهاد کشاورزی و توسط نخبگان و افراد با تجربه این حوزه، تهیه می­شود.

نهالستان مهندس سعید قاسمی با پشتیبانی 24 ساعته، جهت خرید، پشتیبانی محصول، اطلاع از قیمت انواع نهال و مشاوره رایگان، آماده خدمت­رسانی به مشتریان گرامی است.

تماس با پالیز گردو